Doğal Yaşam Fuarı Hakkında

İHTİSAS Fuarcılık tarafından düzenlenen Doğal Yaşam Fuarları Dünyada 40 milyar avroluk bir Pazar büyüklüğüne ulaşan kamp ve karavan turizmi sektörü, özellikle dünyada yeni bir akım oluşturan karavan kullanıcıları, kamp ve doğaseverleri fuarlarda bir araya getiriyor.

Özellikle pandemi sürecinin etkisi ile tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de doğaya dönüş trendinin öne çıktığı bir dönemde kamp, karavan ve doğa sporlarına yönelik ilginin katlanarak arttığına şahit olmaktayız.

Doğal yaşam ve karavan hayatının popüler olduğu günümüzde profesyonel kampçıların yanı sıra kamp deneyimi yaşamak isteyen doğa tutkunları, Doğal Yaşam Fuarlarında buluşuyor.

Karavan, motokaravan, çekme karavan, off-road karavan, Tiny House, bungalov, kamp malzemeleri ve tekstil ürünleri, doğa sporları, bisiklet gibi ürünlerin sergileneceği fuarı, son dönemde doğa ile iç içe olmayı tercih eden binlerce doğasever ziyaret ediyor.

Fuar birçok markanın gelecek yılki yeni sezon ürünlerinin ilk defa görücüye çıkaracağı, gerek yeni bir karavan sahibi olmak isteyen, gerekse var olan karavanını veya kamp ekipmanını yeni modeliyle değiştirmek, yeni dekorasyon ve aksesuarları denemek isteyen alıcılara, hayallerindeki kamp ortamına kavuşma imkanı sağlamayı da hedefliyor.

Bölgenin ilk ve tek doğal yaşam konseptli fuarı olma özelliği taşıyan Doğal Yaşam Fuarı 7’den 70’ e herkese hitap edecek.

WHATISUP
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba 👋
Yardımamı ihtiyacınız var lütfen bize yazın...

https://ihtisasfuar.com.tr ile ilgili nasıl yardımcı olabiliriz.